Pengiring dan Pengembaraadalah unit penghantar yang paling mudah untuk diintegrasikan ke dalam struktur bangunan dengan keupayaan trafik tertinggi. Pengiring dan Pengembara adalah cara yang paling mengagumkan untuk mengisi ruang antara dua peringkat.
Butiran Pantas
| Nama Jenama | Aolida, FUJI, OEM |
| Tempat Asal | Zhejiang, Malaysia |
| Nombor Model | AEE310 |
| Jenis | Pengiring |
| Nama produk | Eskalator Dalaman Langkah Aluminium |
| Pensijilan | ISO、 CE、CU-TR |
| Penggunaan | Pusat membeli-belah, hospital, bangunan pejabat |
| Sudut | 30/35 |
| Kelajuan dinilai | 0.5m/s |
| Lebar langkah | 600mm / 800mm / 1000mm |
| Ketinggian perjalanan | 3000-8000mm |
| Waranti | 12 Bulan |
| Keupayaan Bekalan | 30000 Set/Set setahun |
| Butiran Pembungkusan | Beg kalis air |
Port | Ningbo/Shanghai |
Masa Memimpin | 25 hari |
Ciri-ciri Produk
Kapasiti untuk memindahkan sejumlah besar orang pada satu masa.
Kapasiti untuk memindahkan sejumlah besar orang pada satu masa.
Boleh diletakkan di ruang fizikal yang sama seperti yang mungkin dipasang tangga.
Boleh digunakan untuk membimbing orang ke arah pintu keluar utama atau pameran khas.
Pengiring tidak mempunyai selang menunggu (kecuali semasa trafik yang sangat berat)







Profil Syarikat



Pelanggan Kami





SOALAN LAZIM
S: Apakah maklumat yang perlu diberikan sebelum membeli lif atau eskalator /bergerak berjalan?
J: Untuk lif:
1. Berapa ramai orang yang mempunyai kapasiti?
2. Berapakah bilangan lantai /hentian yang dilalui oleh lif?
3. Apakah saiz aci? Lebar mengikut kedalaman?
4. Adakah terdapat bilik mesin di atasnya adalah mesin tanpa bilik?
Untuk eskalator atau trotoar bergerak:
Ketinggian perjalanan, darjah condong, dan lebar langkah
Apabila kita mendapat jawapan, kita boleh merancang lif atau eskalator yang sama dan membuat sebut harga rasmi untuk anda.
S: Berapa lamakah masa penghantaran anda?
J: Secara amnya ia adalah 15 hari jika pesanan itu adalah mengikut standard kilang, ia adalah 25 hari atau lebih jika pesanan itu tidak standard (dengan etsa keluli tahan karat, dengan marmar, dengan kabin kaca atau pintu, dengan pintu yang dinilai api, dll.)
Cool tags: Pengembara lif eskalator, China, pengeluar, kilang, murah, harga rendah, beli diskaun, dibuat di China








