bangunan eskalator
Butiran Pantas:
| Jenama | Aolida, FUJI, OEM |
| Tempat asal | Zhejiang, China |
| Nombor model | AEE310 |
| taip | Eskalator |
| Nama Produk | Eskalator Dalaman Langkah Aluminium |
| Pensijilan | ISO, CE, CU-TR |
| Penggunaan | Pusat beli-belah, hospital, bangunan pejabat |
| sudut | 30/35 |
| Kelajuan Dinilai | 0.5m/s |
| Lebar langkah | 600mm/800mm/1000mm |
| Ketinggian perjalanan | 3000-8000mm |
| Waranti | 12 bulan |
| Keupayaan bekalan | 30000 Set/Set setahun |
| Butiran Pembungkusan | Beg kalis air |
Pelabuhan | Ningbo/Shanghai |
Masa Utama | 25 hari |
Ciri-ciri Pengeluaran
Panel pelapisan luar yang unik
Daripada serbuk-keluli bersalut dan keluli tahan karat kepada pelbagai jenis kaca dan pelapisan bahan lain untuk memenuhi pelbagai keperluan anda.
Tali tangan-yang menarik perhatian
Whether you prefer rubber or synthetic materials, you'll find the right handrail in a variety of RAL colors. We can even help you with branding on the handrails.
Tangga Cantik
Tangga standard tersedia dalam warna hitam atau perak, dengan pilihan untuk menambah sempadan kuning. Jika anda inginkan penampilan yang lebih mewah, kami boleh mewujudkannya.
Cengkaman dan pijak yang menarik perhatian-mata
Dengan pelbagai corak dan warna untuk dipilih dan-gigi sikat yang menarik perhatian, eskalator Tugela mempunyai rupa yang unik sambil meningkatkan keselamatan penumpang.







Profil Syarikat



Pelanggan-pelanggan kami





Cool tags: bangunan eskalator, China, pengilang, kilang, murah, harga rendah, diskaun beli, buatan China








