Eskalator Awam Bertugas Berat
Butiran Pantas:
| Nama Jenama | Aolida, FUJI, OEM |
| Tempat Asal | Zhejiang, Malaysia |
| Nombor Model | AEE310 |
| Jenis | Eskalator |
| Nama produk | Eskalator awam luar |
| Pensijilan | ISO、 CE |
| Penggunaan | Lapangan Terbang |
| Sudut | 30/27.3 |
| Kelajuan Dinilai | 0.5m/s |
| Lebar langkah | 800mm/1000mm |
| Ketinggian perjalanan | 3000-8000mm |
| Waranti | 12 bulan |
| Keupayaan bekalan | 20000 Set/Set Setahun |
| Butiran Pembungkusan | Beg kalis air |
Port | Ningbo/Shanghai |
Masa Memimpin | 25 hari |
Eskalator Awam Bertugas BeratMudah berurusan dengan aliran penumpang yang sibuk
Mereka direka untuk trafik bandar yang berat, sangat meningkatkan ketahanan dan kebolehpercayaan mereka, dan sentiasa menyediakan perkhidmatan bebas kesalahan yang cekap.
Selamat dan boleh dipercayai
Reka bentuk keselamatan adalah komprehensif dan teliti, dari penyelesaian keselamatan sistem yang komprehensif untuk melengkapkan peranti keselamatan mekanikal dan elektrikal untuk memastikan perjalanan yang selamat dan selesa untuk setiap penumpang.
Kualiti Yang Sangat Baik
Oleh kerana teknologi yang boleh dipercayai berkualiti tinggi untuk memilih dan memproses bahan, eskalator dan berjalan kaki Aolida mempunyai prestasi dan kualiti yang luar biasa untuk melindungi tunggangan anda.
Pengangkutan yang cekap memenuhi pelbagai keperluan
Mengumpulkan kekuatan teknikal terkemuka, eskalator dan berjalan kaki yang bergerak Aolida menyediakan penyelesaian yang dioptimumkan di pelbagai tempat seperti pusat membeli-belah, bangunan pejabat, hotel, lapangan terbang, dan kereta api bawah tanah, memenuhi keperluan penumpang melalui perjalanan yang selamat, boleh dipercayai, tenang, selesa, lancar, dan tepat, dan menjagaPenumpang.
Model penjimatan tenaga tingkatkan keuntungan hijau
Pelbagai model penjimatan tenaga memenuhi permintaan pelanggan secara menyeluruh. Semua eskalator dan berjalan kaki Umum menggunakan lampu LED yang mempunyai masa mula yang cepat, penggunaan tenaga yang rendah, dan penjimatan kuasa dan mengurangkan penggunaan tenaga keseluruhan lif.







Syarikat Kami:



Pelanggan Kami:





Cool tags: Eskalator awam bertugas berat, China, pengeluar, kilang, murah, harga rendah, beli diskaun, dibuat di China








