Eskalator Luar Senyap
Butiran Pantas:
| Jenama | Aolida, FUJI, OEM |
| Tempat Asal | Zhejiang, Malaysia |
| Nombor Model | AEE310 |
| Jenis | Eskalator |
| Nama produk | Eskalator awam luar |
| Pensijilan | ISO、 CE |
| Penggunaan | Lapangan Terbang、Pasar raya |
| Sudut | 30/27.3 |
| Kelajuan Diberi Nilai | 0.5m/s |
| Lebar langkah | 800mm/ 1000mm |
| Ketinggian perjalanan | 3000-8000mm |
| Waranti | 12 Bulan |
| Keupayaan bekalan | Set/Set 20000 setiap Tahun |
| Butiran Pembungkusan | Beg kalis air |
Port | Ningbo/Shanghai |
Masa Memimpin | 25 hari |
Pengenalan Pengeluaran
Bertimbang rasa dan teliti, mengurangkan penggunaan tenaga dan kegagalan dalam semua aspek
Teknologi penjimatan tenaga penukaran frekuensi penuh
Oleh kerana penggunaan kawalan penukaran frekuensi penuh, peraturan kelajuan sistem lancar dan kesan pada sistem mekanikal adalah kecil, menyedari operasi berkelajuan rendah apabila tiada siapa yang berada di lif, mencapai penjimatan tenaga, pengurangan bunyi, dan pengurangan haus dan lusuh peralatan
Teknologi pemantauan jauh (pilihan)
Teknologi komunikasi CAN canggih, dapat menubuhkan berpuluh-puluh pengesanan isyarat, pemantauan masa nyata yang komprehensif mengenai keadaan operasi eskalator, diagnosis dan penyelenggaraan yang tepat pada masanya
Sistem pencahayaan LED
Mengamalkan sistem pencahayaan LED untuk membantu penumpang menunggang dengan selamat, dan dapat menjimatkan tenaga sehingga 80% atau lebih
Teknologi getah penebat bunyi (pilihan)
Lapisan getah penebat bunyi baru ditambah khas di dalam tepi, dengan berkesan menyekat bunyi yang dihasilkan oleh penghantaran mesin dan geseran komponen
Pemisah minyak dan air (luar)
Pemisah air minyak yang baru direka memastikan bahawa air hujan dilepaskan melalui pemisah air minyak dan pembersihan minyak kotor secara berkala dijalankan untuk mengurangkan sisa dan melindungi alam sekitar
Lampu sikat (pilihan)
Pencahayaan dipasang pada panel apron berhampiran dandanan, menyediakan pencahayaan untuk langkah-langkah dan panel dandanan untuk memudahkan menunggang penumpang yang selamat







Syarikat Kami:



Pelanggan Kami:





Cool tags: senyap eskalator luar senyap, China, pengeluar, kilang, murah, harga rendah, diskaun beli, dibuat di China








